Yhteystiedot

Olemme Posintrassa sinua varten. Ole rohkeasti yhteydessä!

 

Posintra Oy

Puh. 010 836 7700
Lundinkatu 8, 06100 Porvoo
info@posintra.fi

Toimipiste

Porvoo – Lundinkatu 8, arkisin klo 9 – 16

Yritysneuvonnan ajanvaraus

Online ajanvaraus

puh. 050 597 3887
Arkisin klo 9 – 16

 

Posintra Oy

Yhteydenottolomake

Ota yhteyttä!

Ta kontakt!

Send us a message!

11 + 5 =

12 + 8 =

6 + 2 =

Leena Alihakkola

Leena Alihakkola

JOHTAJA, KESTÄVÄ LIIKETOIMINTA

kestävä liiketoiminta, kiertotalous, hankerahoitus ja -kumppanuudet

leena.alihakkola@posintra.fi

+358 40 730 5440

 

Peter Backman

Peter Backman

YRITYSKEHITTÄJÄ

liiketoiminnan kannattavuus ja kehittäminen, yrityksen perustaminen

peter.backman@posintra.fi

+358 50 524 6972

 

Topi Haapanen

Topi Haapanen

JOHTAJA, ALUEKEHITTÄMINEN

alueyhteistyö, hankerahoitus ja -kumppanuudet, julkiset hankinnat

topi.haapanen@posintra.fi

+358 40 708 2012

 

Jenni Juuvinmaa

Jenni Juuvinmaa

YRITYSKEHITTÄJÄ

markkinointi, myynti, matkailu, sijoittumispalvelut

jenni.juuvinmaa@posintra.fi

+358 50 393 4736

 

Minna Kajaste

Minna Kajaste

YRITYSKEHITTÄJÄ

markkinointi, myynti, palvelukehittäminen

minna.kajaste@posintra.fi

+358 50 528 0119

 

Ari Långsjö

Ari Långsjö

YRITYSKEHITTÄJÄ

liiketoiminnan kasvu, kehittäminen ja uudistaminen

ari.langsjo@posintra.fi

+358 50 506 5700

 

Jenni Lähtevänoja

Jenni Lähtevänoja

PALVELUNEUVOJA

 

palveluohjaus, Yrityshakemisto

 

jenni.lahtevanoja@posintra.fi

+358 40 183 7917

 

Tanja Mikkeli

Tanja Mikkeli

YRITYSKEHITTÄJÄ

yrityksen perustaminen ja aloittavan yrittäjän apu

tanja.mikkeli@posintra.fi

+358 50 560 8028

 

Fredrik Pressler

Fredrik Pressler

TOIMITUSJOHTAJA

fredrik.pressler@posintra.fi

+358 500 498 969

 

Christina Sani

Christina Sani

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, CEGO-hanke

kestävä liiketoiminta, kiertotalous, työhyvinvointi

christina.sani@posintra.fi

+358 40 502 7112

 

Arto Varis

Arto Varis

YRITYSKEHITTÄJÄ

kestävät liikenne- ja energiaratkaisut

arto.varis@posintra.fi

+358 50 526 2898

 

Annika Weckman

Annika Weckman

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, Luotsi-hanke

digitaalinen liiketoiminta, yksinyrittäjyys, tiimivalmennus

annika.weckman@posintra.fi

+358 50 308 4388

 

Jutta Westerlund

Jutta Westerlund

YRITYSKEHITTÄJÄ

liiketoiminnan kannattavuus, rahoitus- ja investoinnit, yritysostot

jutta.westerlund@posintra.fi

+358 50 529 8136

 

 

Laskutustiedot

Sähköinen laskutus

Verkkolaskuosoite: 003714814996
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

Paperilaskut

Posintra Oy
##003714814996##
PL 683
00026 BASWARE

Posintra Y-tunnus: 1481499-6

Online ajanvaraus

Varaa aika yritysneuvontaan.

Online tidsreservering

Boka tid till företagsrådgivningen.

Online reservation

Book appointment for business consultation.