Yhteystiedot

Olemme Posintrassa sinua varten. Ole rohkeasti yhteydessä!

 

Posintra Oy

Puh. 010 836 7700
Lundinkatu 8, 06100 Porvoo
info@posintra.fi

 

Toimipiste

Porvoo – Lundinkatu 8, arkisin klo 9 – 16

 

Yritysneuvonnan ajanvaraus

Online ajanvaraus

puh. 050 597 3887
Arkisin klo 9 – 16

Posintra Oy

Yhteydenottolomake

Ota yhteyttä!

Ta kontakt!

Send us a message!

2 + 3 =

6 + 11 =

9 + 5 =

Leena Alihakkola

Leena Alihakkola

YMPÄRISTÖLIIKETOIMINTAJOHTAJA

leena.alihakkola@posintra.fi

+358 40 730 5440

 

Peter Backman

Peter Backman

YRITYSKEHITTÄJÄ - Uusyritysneuvonta

peter.backman@posintra.fi

+358 50 524 6972

 

Topi Haapanen

Topi Haapanen

ALUEKEHITYSJOHTAJA, LUCIA-hanke

topi.haapanen@posintra.fi

+358 40 708 2012

 

Jenni Juuvinmaa

Jenni Juuvinmaa

YRITYSKEHITTÄJÄ, Posintran markkinointi & viestintä, EDUTECH-hanke

jenni.juuvinmaa@posintra.fi

+358 50 393 4736

 

Minna Kajaste

Minna Kajaste

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, MoveOn!-hanke

minna.kajaste@posintra.fi

+358 50 528 0119

 

Ari Långsjö

Ari Långsjö

YRITYSKEHITTÄJÄ, RECOIN-hanke

ari.langsjo@posintra.fi

+358 50 506 5700

 

Jenni Lähtevänoja

Jenni Lähtevänoja

PALVELUNEUVOJA

jenni.lahtevanoja@posintra.fi

+358 40 183 7917

 

Tanja Mikkeli

Tanja Mikkeli

YRITYSKEHITTÄJÄ - Uusyritysneuvonta markkinointi & viestintä

tanja.mikkeli@posintra.fi

+358 50 560 8028

 

Fredrik Pressler

Fredrik Pressler

TOIMITUSJOHTAJA

fredrik.pressler@posintra.fi

+358 500 498 969

 

Christina Sani

Christina Sani

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, CEGO-hanke

christina.sani@posintra.fi

+358 40 502 7112

 

Arto Varis

Arto Varis

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, DRONE-hanke

arto.varis@posintra.fi

+358 50 526 2898

 

Annika Weckman

Annika Weckman

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, Yritysryhmä-hanke

annika.weckman@posintra.fi

+358 50 308 4388

 

Jutta Westerlund

Jutta Westerlund

YRITYSKEHITTÄJÄ - Yritysneuvonta

jutta.westerlund@posintra.fi

+358 50 529 8136

 

 

Laskutustiedot

Sähköinen laskutus

Verkkolaskuosoite: 003714814996
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

Paperilaskut

Posintra Oy
##003714814996##
PL 683
00026 BASWARE

Posintra Y-tunnus: 1481499-6