Kontaktuppgifter

Vi på Posintra finns till för dig. Tveka inte att kontakta oss!

 

Posintra Oy

tel. 010 836 7700
Lundagatan 8, 06100 Borgå
info@posintra.fi

Verksamhetspunkt

Borgå – Lundagatan 8, vardagar kl. 9 – 16

Företagsrådgivningens tidsreservering

Online tidsreservering

tel. 050 597 3887
Vardagar kl. 9 – 16

 

Posintra Oy

Kontakt

Ota yhteyttä!

Ta kontakt!

Send us a message!

1 + 4 =

11 + 7 =

13 + 14 =

Leena Alihakkola

Leena Alihakkola

DIREKTÖR, HÅLLBAR AFFÄRSVERKSAMHET

Hållbar affärsverksamhet, cirkulär ekonomi, projektfinansiering och -partnerskap

leena.alihakkola@posintra.fi

+358 40 730 5440
Peter Backman

Peter Backman

FÖRETAGSUTVECKLARE – Nyföretagarservice

peter.backman@posintra.fi

+358 50 524 6972
Topi Haapanen

Topi Haapanen

DIREKTÖR, REGIONUTVECKLING

Regionalt samarbete, projektfinansiering och -partnerskap, offentlig upphandling

topi.haapanen@posintra.fi

+358 40 708 2012
Jenni Juuvinmaa

Jenni Juuvinmaa

FÖRETAGSUTVECKLARE

Marknadsföring, försäljning, turism, etablerings­tjänster

jenni.juuvinmaa@posintra.fi

+358 50 393 4736
Minna Kajaste

Minna Kajaste

FÖRETAGSUTVECKLARE

Marknadsföring, försäljning, utveckling av tjänster

minna.kajaste@posintra.fi

+358 50 528 0119
Ari Långsjö

Ari Långsjö

FÖRETAGSUTVECKLARE

Företagstillväxt, -utveckling och -förnyelse

ari.langsjo@posintra.fi

+358 50 506 5700
Jenni Lähtevänoja

Jenni Lähtevänoja

TJÄNSTERÅDGIVARE

Tjänsterådgivning, Borgå företags- och servicekatalog

jenni.lahtevanoja@posintra.fi

+358 40 183 7917
Tanja Mikkeli

Tanja Mikkeli

FÖRETAGSUTVECKLARE

Stöd för nyföretagare och företagsgrundandet

tanja.mikkeli@posintra.fi

+358 50 560 8028
Fredrik Pressler

Fredrik Pressler

VERKSTÄLLANDE DIREKTÖR

 

fredrik.pressler@posintra.fi

+358 500 498 969
Christina Sani

Christina Sani

PROJEKTCHEF, CEGO-projekt

Hållbar affärsverksamhet, cirkulär ekonomi, välbefinnande i arbetet

christina.sani@posintra.fi

+358 40 502 7112
Arto Varis

Arto Varis

PROJEKTCHEF

Hållbara trafik- och energilösningar

arto.varis@posintra.fi

+358 50 526 2898
Annika Weckman

Annika Weckman

PROJEKTCHEF, LUOTSI-projekt

 
 
Digital affärsverksamhet, ensamföretagande, team coachning

annika.weckman@posintra.fi

+358 50 308 4388
Jutta Westerlund

Jutta Westerlund

FÖRETAGSUTVECKLARE - Företagsrådgivning

jutta.westerlund@posintra.fi

+358 50 529 8136

Faktureringsadress

Elektronisk fakturering

Adress för nätfakturor: 003714814996
Operatörs-ID: BAWCFI22
Operatör: Basware

Pappersfakturor

Posintra Oy
##003714814996##
PL 683
00026 BASWARE

Posintra FO-nummer: 1481499-6

Online ajanvaraus

Varaa aika yritysneuvontaan.

Online tidsreservering

Boka tid till företagsrådgivningen.

Online reservation

Book appointment for business consultation.